Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ROZCIEŃCZALNIKI I UTWARDZACZE

Ilość produktów: 6

W ofercie naszego sklepu pojawiły się rozcieńczalniki i utwardzacze do farb oraz lakierów z serii Nopolux uznanej niemieckiej marki Wilckens. Pierwsze z nich pozwalają na łatwe dostosowanie lepkości oraz konsystencji lakierów, co poprawia ich przyczepność i ułatwia aplikację. Rozcieńczalniki do farb i lakierów są między innymi niezbędne przy malowaniu za pomocą pistoletu natryskowego. Z kolei utwardzacze reagują z farbą, tworząc na jej powierzchni wytrzymałą powłokę. Jest to szczególnie ważne w przypadku maszyn rolniczych czy budowlanych, które pracują w trudnych warunkach.

Zastosowanie rozcieńczalników i utwardzaczy do farb oraz lakierów

Proponowane w naszym sklepie rozcieńczalniki oraz utwardzacze do farb i lakierów to profesjonalne artykuły, które bardzo dobrze łączą się z wieloma produktami na bazie żywicy. Rozcieńczalniki w lakierach do maszyn rolniczych pozwalają na uzyskanie gęstości, która zapewnia sprawną aplikację, umożliwiając dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Dzięki temu sprawnie zabezpieczysz pojazd, obniżając ryzyko wystąpienia korozji.

Oferowane przez nas utwardzacze to niezbędny etap wykończeniowy malowania. Zwiększają odporność farby na uszkodzenia mechaniczne i wymagające warunki atmosferyczne, zwłaszcza w przypadku maszyn eksploatowanych w trudnym terenie. Ważne, aby stosować je zgodnie z zaleceniami producenta farby, uzyskując tym samym najlepsze rezultaty.

pixel